Uwaga! Rolnicy spontanicznie przejadą przez Lublin. Będą duże utrudnienia w ruchu [SZCZEGÓŁY]

Spontaniczny przejazd rolników do centrum Lublina
Spontaniczny przejazd rolników do centrum Lublina | fot. Dominik Wąsik

Rolnicy z trzech blokad ruszyli w spontaniczny przejazd traktorami do centrum Lublina. Przejazd może powodować czasowe utrudnienia w ruchu drogowym oraz powodować jego spowolnienie.

Rolnicy wjadą do centrum Lublina

Dobiegają końca blokady ulic w Lublinie związane z protestami rolników. Na ich zakończenie rolnicy planują spontaniczny przejazd ulicami miasta. Do centrum Lublina wjadą rolnicy z ul. Abramowickiej, węzła Lublin Rudnik w Ciecierzynie oraz węzła Lublin Tatary w Turce.

Rolnicy z Ciecierzyna ruszą o godz. 15:00 i przejadą ulicami: al. Spółdzielczości Pracy, ul. Unicka, ul. Podzamcze, ul. Lwowska, rondo Dmowskiego (nawrót), powrót w kierunku Ciecierzyna tą samą trasą. W przejeździe ma wziąć udział około 50 traktorów.

W przypadku rolników z Turki to również ruszą o godz. 15:00, a ich trasa prowadzi przez: ul. Turystyczna, ul. Mełgiewska, al. Tysiąclecia, al. Solidarności, rondo im. Rotmistrza Witolda Pileckiego (nawrót), powrót w kierunku Turki tą samą trasą.

Na ten moment nie znamy jeszcze trasy przejazdu rolników z ul. Abramowickiej. W tym przypadku przejazd ma się odbyć około godz. 15:00. Przejazd może powodować czasowe utrudnienia w ruchu drogowym oraz powodować jego spowolnienie.

Przypomnijmy, że rolnicy po proteście organizowanym w lutym również wjechali do Lublina. O tym pisaliśmy tu: Po zakończonym proteście na obwodnicy rolnicy ruszyli w kierunku Lublina. Kilkadziesiąt traktorów jedzie do centrum [ZDJĘCIA]

MATERIAŁ AKTUALIZOWANY

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wszyscy normalni i myślący was popierają. Reszta bałwanów leci oglądać tvn i tvn2

  2. czy ktoś tu odpowiada za bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe – bo jak na razie to wygląda na to, że wszyscy za to odpowiedzialni schowali głowę w piasek, nic nie robią dla rolników i ludzi którzy mają zdezorganizowane życie przez te strajki, nie wiadomo co się dzieje, gdzie się dzieje, gdzie zablokowane i na ile ludzie mogą liczyć tylko na siebie bo urzędy nas olały

  3. Pytanie co dadzą im te strajki skoro w planach jest przyjęcie Ukrainy do Unii a wtedy nie będą ich obowiązywały żadne ograniczenia także powodzenia życzę. Jak chcecie zablokować napływ towarów z UE to wasze postulaty nie powinny być na zasadzie zielonego ładu tylko opóźnienia wejścia do UA do UE a nasz rząd z tego co wiem jest bardzo na tak