Uwaga! Przerwy w dostawie wody na terenie Lublina. Sprawdźcie, gdzie i kiedy

kran woda
Przerwa w dostawie wody | fot. pixabay

Jak informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie dziś mieszkańcy dwóch ulic w naszym mieście zostaną pozbawieni dostępu do wody.

Przerwa w dostawie wody będzie obejmować mieszkańców ul. Różanej i ul. Krężnickiej. Wyłączenie wody będzie wiązać się z pracami nad usunięciem awarii wodociągowych na terenie Lublina.

I tak na ul. Różanej wody nie będzie w godz. 9-12. Zimna woda będzie wyłączona w budynkach pod adresem ul. Różana 8, 10 i 21. Na miejscu będzie podstawiony beczkowóz z wodą.

Natomiast na ul. Krężnickiej wody nie będzie w posesjach od numeru 79 do 135b. Tutaj przewidywany czas wyłączenia wody od 9-14.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.