Uwaga pasażerowie komunikacji miejskiej. Jeden z przystanków od poniedziałku zmieni swoją lokalizację

Prace drogowców na ul. Popiełuszki
Prace drogowców na ul. Popiełuszki | fot. Dominik Wąsik

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje pasażerów o planowanej zmianie lokalizacji jednego z przystanków autobusowych.

Przystanek Puławska 01 zmieni lokalizację

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego, z uwagi na prace przy modernizacji sieci ciepłowniczej przy ul. Popiełuszki, od poniedziałku 27 maja nastąpi zmiana lokalizacji przystanku Puławska 01.

„Przystanek zostanie przeniesiony przed ul. Legionową. Utrudnienia potrwają do 28 czerwca. Terminy prac mogą ulec zmianie” – mówi Monika Fisz z Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.

Przypomnijmy, że w poprzednim roku ul. Popiełuszki przeszła remont. Ulica na odcinku od ul. Junoszy do ul. Legionowej otrzymała nową nawierzchnię, przebudowano także skrzyżowanie z ul. Głowackiego.

Drogowcy wykonali także chodniki z kostki brukowej. Przystanek na wysokości Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty zmienił swoje miejsce i docelowo znajduje się za skrzyżowaniem z ul. Junoszy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.