Uwaga na utrudnienia! Szwedzi przemaszerują ulicami Lublina

Około 3 tys. szwedzkich kibiców pojawiło się w Lublinie z okazji turnieju Euro U21 2017. O  godz. 18 przemaszerują ze starego miasta wprost na Arenę Lublin. Uwaga na utrudnienia.

 

Od godz. 17.30 przed Trybunałem Koronnym na Starym Mieście zbierają się szwedzcy kibice, którzy będą uczestniczyć we wspólnym marszu na Arenę Lublin. O godz. 18 korowód ruszy deptakiem, następnie przejdzie przez plac Litewski – ul. Krakowskie Przedmieście – ul. Lipową – ul. Narutowicza i Muzyczną przejdą pod stadion. Przemarsz powinien im zająć ok. 40 minut.

 

Przemarsz kibiców wiążę się z utrudnieniami. Policjanci wstrzymają ruch na skrzyżowaniach i ulicach, którymi kibice ze Skandynawii przemaszerują.

 

O godz. 20.45 na Arenie Lublin rozpocznie się drugi pojedynek, w ramach rozgrywek Euro U21 2017 w grupie A. Polska zagra ze Szwecją, a stawką meczu będzie awans z grupy.

 

Opóźniona komunikacja

W związku z przemarszem kibiców ze Szwecji na stadion „Arena Lublin” od pl. Litewskiego poprzez ul. Krakowskie Przedmieście – ul. Lipową – ul. Narutowicza – ul. Muzyczną w dniu 19 czerwca br. od godz. 18.00 na czas przemarszu, zostanie wstrzymany ruch na ww. ulicach, co spowoduje opóźnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.