Kierowcy, uważajcie na korki. Wyłączą jeden pas na al. Kraśnickiej

DSC05766

Drogowcy na trzy dni wyłączą z ruchu odcinek al. Kraśnickiej w Lublinie. Powodem utrudnień będzie regulacja studzienek, które się pozapadały.

 

Przez najbliższe trzy dni studzienki mają być regulowane na al. Kraśnickiej na jezdni wschodniej (do centrum), na odcinku od ul. Zwycięskiej do ul. Konstantynów.

 

– W związku z wykonywaniem tych prac jeden pas, prawy skrajny, będzie wyłączony z ruchu. Mogą wystąpić lokalne utrudnienia w ruchu – informuje Karol Kieliszek z Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie.

 

Panowie w odblaskach mają poprawiać pozapadane studzienki. Prace wykonywane na tym docinki będą realizowane w godz. 2.00 – 18.00. W związku z pracami mogą występować opóźnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    1. No właśnie może dlatego, że tak jest na zachodzie 😀
      Swoją drogą ciekawe jak to zostanie „naprawione”, skoro na nowo otwartych drogach tłucze pod kołami kiedy przejeżdża się po tych studzienkach…