Uwaga kursanci! Wstrzymane egzaminy na prawo jazdy przez koronawirusa

WORD LUBLIN EGZAMIN
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od 13 marca do odwołania egzaminy na prawo jazdy będą wstrzymane w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego w Lublinie, Kraśniku i Puławach. Wszystko przez koronawirusa.

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego podjął decyzję na podstawie oceny stanu zagrożenia, przedstawionej przez Dyrektorów Ośrodków Ruchu Drogowego. Działania te mają na celu ochronę zdrowia osób egzaminowanych i pracowników WORD i zapobieganie dalszego rozprzestrzeniania się wirusa.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie informuje, że z dniem 13.03.2020 r. zawiesza przeprowadzanie egzaminów państwowych na wszystkie kategorie prawa jazdy w WORD Lublin, OT Kraśnik i OT Puławy oraz szkoleń w ODTJ do odwołania. Opłaty wniesione przez osoby zapisane na egzaminy i szkolenia nie przepadają.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.