Uwaga kierowcy! Zmiana w organizacji ruchu przy przebudowie ul. Armii Krajowej

roboty drogowe

Dziś w godzinach nocnych nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Armii Krajowej i ul. Orkana. Zmiany są związane z przebudową ul. Armii Krajowej na odcinku od ul. Jana Pawła II do ul. Orkana wraz ze skrzyżowaniem i fragmentem ul. Orkana.

W nocy zamknięte zostaną prawe jezdnie ul. Armii Krajowej i ul. Orkana. Na ul. Armii Krajowej zamknięta zostanie jezdnia prowadząca w kierunku ul. Bohaterów Monte Cassino, na odcinku od ul. Jana Pawła II do skrzyżowania. Na ul. Orkana wyłączona z ruchu zostanie jezdnia prowadząca w kierunku ul. Roztocze, na odcinku od skrzyżowania do ul. Kawaleryjskiej (ul. Kawaleryjska będzie dwukierunkowa z brakiem możliwości wjazdu od ul. Orkana). Ruch w obu kierunkach zostanie przełożony na sąsiednie jezdnie. Natomiast ul. Jutrzenki zostanie zaślepiona na wysokości ul. Armii Krajowej (wyjazd i wjazd przez ul. Filaretów lub ul. Matki Teresy z Kalkuty do ul. Jana Pawła II).

Oznacza to, że kierowcy jadący ul. Armii Krajowej od ul. Bohaterów Monte Cassino w ul. Orkana będą skręcać pasem, który na co dzień jest skrajnym lewoskrętem z ul. Orkana w ul. Armii Krajowej (w kierunku ul. Dziewanny). Tym samym pasem w ul. Orkana będą wjeżdżali kierowcy jadący w lewo w ul. Orkana od strony ul. Jana Pawła II. Do wyjazdu z ul. Orkana będzie służył istniejący prawoskręt (kierunek Jana Pawła II) i jeden lewoskręt (kierunek ul. Bohaterów Monte Cassino).

Dodatkowo, na skrzyżowaniu wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna, a ruch w szczególności w godzinach szczytu będzie sterowany ręcznie.

Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała około 5 – 6 tygodni.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.