Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na przebudowywanej ul. Armii Krajowej

1 45632 e1406549578667

W nocy ze środy na czwartek (17-18 września) zmieni się organizacja ruchu na przebudowywanej ul. Armii Krajowej. Udostępnione dla ruchu zostaną zamknięte od końca lipca jezdnie ul. Armii Krajowej i ul. Orkana.

Oznacza to, że ruch obustronny w ciągu ul. Armii Krajowej zostanie przeniesiony na jezdnię znajdującą się po stronie ul. Jutrzenki, os. Ruta. Natomiast zamknięta zostanie jednia na co dzień służąca do jazdy od skrzyżowania z ul. Orkana w kierunku ul. Jana Pawła II.

W ul. Orkana udostępnione dla ruchu obustronnego zostaną pasy po stronie ul. Kawaleryjskiej i ul. Rycerskiej. Przebudową natomiast zostaną objęte pasy po stronie ul. Wiklinowej, czyli na co dzień prowadzące w kierunku od ul. Roztocze do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej.

Otwarte dla ruchu zostaną: wlot ul. Jutrzenki w ul. Armii Krajowej oraz wlot ul. Kawaleryjskiej w ul. Orkana. Zamknięty natomiast zostanie wlot ul. Tatarakowej w ul. Armii Krajowej. Niemożliwy będzie także skręt w lewo w ul. Orkana z ul. Armii Krajowej jadąc od ronda im. bł. ks. Emiliana Kowcza. Aby skręcić w ul. Orkana jadąc od ul. Jana Pawła II kierowcy będą musieli najpierw zawrócić na pasie nawrotowym w rejonie ul. Ruciana. Pozostałe relacje zostaną zachowane.

Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do końca kontraktu, czyli do połowy października.

źródło: UM Lublin | fot. Archiwum

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.