Uwaga kierowcy. W weekend zamkną al. Tysiąclecia. Będą układać asfalt

układanie asfaltu
fot. ztm.waw.pl

W weekend wykonawca modernizacji al. Tysiąclecia zamknie jezdnię po stronie dworca PKS. Będzie układana warstwa ścieralna asfaltu.

Wykonawca modernizacji al. Tysiąclecia w trakcie najbliższego weekendu, przy korzystnych warunkach pogodowych, rozpocznie układanie warstwy ścieralnej asfaltu.

– Przewidywane utrudniania w ruchu rozpoczną się w godzinach porannych w sobotę 26 listopada i potrwają do godzin wieczornych w niedzielę 27 listopada – informuje Joanna Bobowska z UM Lublin. W przypadku wcześniejszego zakończenia prac, ruch na al. Tysiąclecia zostanie wznowiony.

W związku z planowanymi pracami całkowicie zamknięty dla ruchu zostanie odcinek jezdni północnej al. Tysiąclecia od ronda Dmowskiego do skrzyżowania z ul. Prusa. Ruch będzie odbywał się jezdnią południową, po stronie Zamku w obydwu kierunkach.

Dwa pasy jezdni zostaną wyznaczone dla kierunku właściwego dla ruchu, co oznacza, że w stronę Warszawy pojedziemy jednym pasem, w stronę Zamościa – dwoma. Jazda na wprost ul. Lubartowską będzie niemożliwa, pojazdy komunikacji miejskiej pokierowane zostaną na objazdy.

Dodatkowo wykonawca prac informuje, że jadąc al. Tysiąclecia w kierunku Warszawy, nie skręcimy w ul. Wodopojną.

(fot. zdm.waw.pl)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.