Uwaga kierowcy! Utrudnienia w ruchu drogowym na Al. Solidarności

1 45632 e1406549578667
W związku z prowadzonymi przez MPWiK pracami informujemy, że w dniach 22.08.2014 – 31.08.2014 r. wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na Al. Solidarności, na wysokości Al. Smorawińskiego. Prace prowadzone będą w dwóch etapach. W pierwszym etapie nastąpi zamknięcie 2,5 pasa jezdni Al. Solidarności (w kierunku Al. Warszawskiej) a ruch samochodów osobowych odbywać się będzie pasem technicznym. Samochody ciężarowe kierowane będą natomiast na łącznicę i wiadukt.
W drugim etapie zwolnieniu ulegnie ww. 2,5 pasa jezdni a zamknięte zostanie 0,5 pasa jezdni oraz pas techniczny a ruch samochodów osobowych i ciężarowych zostanie przywrócony.

Utrudnienia te związane są z prowadzonymi w Al. Solidarności, w ramach projektu „Rozbudowa i modernizacja systemu zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków w Lublinie” pracami związanymi z przebudową kolektora sanitarnego DN800.

fot. archiwum

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.