Uwaga kierowcy! Ulica Spadochroniarzy zamknięta

układanie asfaltu

Od rana otrzymujemy informacje od naszych Czytelników o tym, że ul. Spadochroniarzy jest nieprzejezdna. Wszystko przez prowadzone tam prace przy układaniu asfaltu.

W czwartek drogowcy zamknęli ulicę Spadochroniarzy w Lublinie dla ruchu. Ma to związek z koniecznością ułożenia pierwszej warstwy asfaltu. Od piątku ruch na ulicę wróci na kilka dni. W tym czasie mogą wystąpić miejscowe utrudnienia, ponieważ drogowcy będą prowadzić prace przy studzienkach, które mogą wystawać ponad warstwę bitumiczną.

Kolejne zamknięcie ulicy zaplanowano na wtorek 12 listopada. Wtedy będzie układana ostatnia warstwa (ścieralna) na ulicy. Wykonawca przebudowy ulicy zapowiada, że termin może się zmienić, jeśli warunki pogodowe nie będą sprzyjać prowadzeniu prac.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.