Uwaga kierowcy! Rusza budowa ul. Bohaterów Monte Cassino. Tu napotkasz utrudnienia

przedłużenie ul. bohaterów monte cassino utrudnienia

Od dzisiaj na ulicy Nałęczowskiej, Wojciechowskiej i Bohaterów Monte Cassino zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu. Tak przez cztery miesiące.

 

Od 16 lutego trwają prace przy budowie przedłużenia ulicy Bohaterów Monte Cassino do węzła Sławin. W ramach przygotowań do realizacji zdania zostały już wycięte drzewa oraz przygotowano teren pod budowę.

 

Zadanie obejmuje budowę nowego odcinka ul. Bohaterów Monte Cassino między ul. Wojciechowską a węzłem Sławin na przedłużeniu al. Solidarności. Będzie to droga dwujezdniowa o długości 1200 metrów biegnąca nad Suchą Doliną dwoma równoległymi estakadami. Wykonawca właśnie przystępuje do prac budowlanych, co wiąże się z dużymi utrudnieniami dla kierowców.

 

W związku z budową przedłużenia ul. Bohaterów Monte Cassino od czwartku (30 marca) wprowadzona zostanie nowa (tymczasowa) organizacja ruchu. Zmiany będą dotyczyły istniejącego odcinka ul. Bohaterów Monte Cassino oraz fragmentów ul. Nałęczowskiej i ul. Wojciechowskiej.

 

Zamknięty zostanie wlot w ulicę Wojciechowską z istniejącego fragmentu ulicy Bohaterów Monte Cassino. Na ulicy Nałęczowskiej i Wojciechowskiej ruch będzie odbywał się w obu kierunkach, tylko na jednym pasie. Ruch będzie się odbywał wahadłowo i pokieruje nim sygnalizacja świetlna.

 

Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała przez około 4 miesiące.

 

Zmiany dotyczą również funkcjonowania komunikacji miejskiej. Linia 55 zostanie skrócona do ul. Morwowej do przystanku Morwowa – Helenów 01. Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że mogą występować też opóźnienia w kursowaniu linii komunikacji miejskiej nr 3, 33, 39, 54 i 79.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.