Uwaga kierowcy! Remont nawierzchni al. Piłsudskiego

roboty drogowe

Rozpoczynają się roboty drogowe polegające na remoncie nawierzchni al. Piłsudskiego. Zakresem prac obcięty jest odcinek od zatoki przystankowej na wysokości Targów Lublin do przejścia dla pieszych w rejonie stacji paliw i skrzyżowania z Al. Zygmuntowskimi. Prace potrwają do środy 25 listopada.

IMAG2981

Prace prowadzone będą każdego dnia (z wyłączeniem niedzieli 22 listopada) od ok. godz. 8 rano do ok. 18 lub 20 wieczorem. Podzielone są na etapy, w trakcie których będzie obowiązywała poniższa tymczasowa organizacja ruchu:

Etap I – czwartek 19 listopada:

Roboty będą polegały na sfrezowaniu istniejącej nawierzchni i ułożeniu nowej warstwy wiążącej na pasach ruchu po stronie Parku Ludowego. Chodzi o dwa pasy ruchu, którymi na co dzień kierowcy poruszają się w kierunku pl. Bychawskiego.

W tym czasie ruch obustronny będzie odbywał się po pasach ruchu po stronie obiektów MOSiR.

Etap II – piątek 20 listopada:

Roboty będą polegały na sfrezowaniu istniejącej nawierzchni i ułożeniu nowej warstwy wiążącej na pasach ruchu po stronie obiektów MOSiR. Chodzi o dwa pasy ruchu, którymi na co dzień kierowcy poruszają się w kierunku ul. Narutowicza.

W tym czasie ruch obustronny będzie odbywał się po pasach ruchu po stronie Parku Ludowego. Wjazd na skrzyżowanie z Al. Zygmuntowskimi będzie możliwy z jednego pasa ruchu.

Etap III – sobota 21 listopada:

Roboty będą polegały na regulacji studni. Prace będą prowadzone punktowo z lokalnym wyłączeniem lub zawężeniem pasów ruchu.

Etap IV – poniedziałek 23 listopada:

Roboty będą polegały na układaniu warstwy ścieralnej na pasach ruchu po stronie Parku Ludowego. Chodzi o dwa pasy ruchu, którymi na co dzień kierowcy poruszają się w kierunku pl. Bychawskiego.

W tym czasie ruch obustronny będzie odbywał się po pasach ruchu po stronie obiektów MOSiR.

Etap V – wtorek 24 listopada:

Roboty będą polegały na układaniu warstwy ścieralnej na pasach ruchu po stronie obiektów MOSiR. Chodzi o dwa pasy ruchu, którymi na co dzień kierowcy poruszają się w kierunku ul. Narutowicza.

W tym czasie ruch obustronny będzie odbywał się po pasach ruchu po stronie Parku Ludowego. Wjazd na skrzyżowanie z Al. Zygmuntowskimi będzie możliwy z jednego pasa ruchu.

Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do wprowadzonej organizacji ruchu.

W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych termin wykonania prac zostanie przesunięty.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.