Uwaga kierowcy! Prace bitumiczne na al. Solidarności

roboty drogowe

Trwają prace przy układaniu ostatniej warstwy bitumicznej nawierzchni drogowej na budowanym przedłużeniu al. Solidarności. Roboty w rejonie wiaduktu, którym biegnie al. Warszawska i na „starym” odcinku al. Solidarności wymuszą zmiany w organizacji ruchu.

Etap III

Zakłada układanie nawierzchni na al. Warszawskiej od strony końca zakresu robót (od strony ul. Sławinkowskiej). Wykonanie prac planowane jest na sobotę i niedzielę 19 i 20 lipca w okresie obowiązywania ograniczenia w ruchu ciężarowym dla pojazdów powyżej 12ton (z wyłączeniem autobusów).

Ponownie ruch wprowadzony zostanie na wiadukt oraz al. Warszawską. W trakcie tego etapu wykonana zostanie część al. Warszawskiej (od Ogrodu Botanicznego do końca zakresu prac) oraz połączenie al. Warszawskiej z łącznicami. Etap zakłada całkowite zamknięcie al. Solidarności pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Generała Duchu i al. Sikorskiego, a początkiem zakresu robót. Identycznie jak w etapie I na skrzyżowaniu z ul. Ducha i al. Sikorskiego kierowcy zostaną poinformowani odpowiednio wcześniej na każdym z wlotów o zamknięciu przejazdu oraz o kierunku objazdu, a także umożliwione zostanie zawracanie przed zamknięta strefą robót dla kierowców, którzy zignorują znaki informujące o objeździe. Podobnie zawieszona zostanie linia 718 ze względu na brak możliwości nawracania pod ruchem dwukierunkowym. 

Etap IV

Zakłada poprowadzenie ruchu prawą i lewą jezdnią al. Solidarności oraz wprowadzenie ruchu na al. Warszawską łącznicami.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.