Uwaga kierowcy! Od czwartku zamkną ul. Krężnicką

krężnicka lublin

W czwartek (4 maja) rozpocznie się remont nawierzchni ul. Krężnickiej. Roboty potrwają około trzech tygodni.

 

Prace będą obejmować odcinek ul. Krężnickiej o długości 1900 m od skrzyżowania z ul. Żeglarską do al. Bryńskiego. W trakcie prac kierowcy mogą spodziewać się zawężeń i ręcznego sterowania ruchem.

 

W czasie usuwania starej nawierzchni i układania nowych warstw ul. Krężnicka będzie na weekendy wyłączana z ruchu. Nastąpi to 6 i 7 maja oraz 13 i 14 maja. Wówczas będzie obowiązywał objazd, w obu relacjach, ulicami: Żeglarską, Osmolicką oraz Cienistą.

 

Wykonawcą, który wygrał przetarg na to zadanie zostało Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Lubartowa, które swoje prace wyceniło na 1 165 597,40 zł.

 

Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że objazdy będą obowiązywać w trakcie dwóch weekendów: 6 i 7 maja oraz 13 i 14 maja.

 

Linia nr 8 w obu kierunkach przejazdu:
Zemborzyce Górne – Krężnicka – Zemborzyce – kościół – Krężnicka – Cienista- Osmolicka – Żeglarska – Janowska – …

 

Linia nr 25 w obu kierunkach przejazdu:
Zemborzyce – kościół – Krężnicka – Cienista – Osmolicka – Prawiedniki – Osmolicka – Żeglarska – Nałkowskich – …

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.