Uwaga kierowcy — od 16 listopada zamknięty most. Sprawdź trasę objazdu

Most na kanale Wieprz-Krzna w miejscowości Zgniła Struga
Most na kanale Wieprz-Krzna w miejscowości Zgniła Struga | fot. Zarząd Dróg Powiatowych w Łęcznej

W związku z remontem mostu na kanale Wieprz-Krzna w miejscowości Zgniła Struga w ciągu drogi powiatowej nr 2027L od 16 listopada zostanie zamknięty most dla ruchu pojazdów i pieszych. Sprawdź szczegóły poniżej.

Planowana trasa objazdu

Ruch samochodów zostanie poprowadzony objazdem zgodnie z zatwierdzoną czasową organizacją ruchu do 30.11.2023 roku.

Trasa objazdu:
Węzeł nr 1 – na skrzyżowaniu przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Białce kierujemy się w stronę miejscowości Maryniów; docieramy do węzła nr 2, gdzie na rozwidleniu przy Ochotniczej Straży Pożarnej kierujemy się na prawo, na drogę, która prowadzi do węzła nr 3 – miejscowości Wólka Bielecka.

Kierując się prosto, docieramy do kolejnego rozjazdu – węzeł nr 4, jadąc prosto, zmierzamy do punktu zakończenia objazdu – drogi wojewódzkiej nr 829 (Zgniła Struga – Chojeniec).

Mapka z planowaną trasą objazdu:

Planowana trasa objazdu
Planowana trasa objazdu | fot. Zarząd Dróg Powiatowych w Łęcznej

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.