Uwaga kierowcy! Nowy fotoradar w regionie

fotoradar
Fotoradar | fot. Karolina Kabat | flickr.com

Nowe urządzenie zacznie działać na drodze krajowej nr 19 między Lublinem a Lubartowem w miejscowości Łucka. Obowiązuje tam ograniczenie do 50 km/h.

We wtorek w miejscowości Łucka na drodze krajowej nr 19, między Lublinem a Lubartowem stanął maszt fotoradaru. Na razie fotoradar jeszcze nie działa i pokrywa go folia, ale już wkrótce zacznie robić zdjęcia.

– Obecnie jest to tylko i wyłącznie przygotowanie do tego, aby to urządzenie niebawem zaczęło działać. Obecnie trwają procedury związane z podłączeniem tego urządzenia do sieci zasilania – mówi Wojciech Król z GITD w Warszawie.

Maszt została zamontowany przed przejściem dla pieszych przy Szkole Podstawowej w Łucce jadąc od Lublina. – Terminu uruchomienia tego urządzenia, niestety jeszcze nie znamy. Może to potrwać od kilku do nawet kilkunastu tygodni – wyjaśnia Wojciech Król.

To teren zabudowany, gdzie obowiązuje ogranicznie prędkości do 50 kilometrów na godzinę.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Szkoda że no postawią w okolicy skrzyżowania Lipowej z obwodnicą. Oczy w Lubartowie. To miejsce to w/g mnie skok na kasę. Czy najwyżej bliskość szkoły może to tylko usprawiedliwiać

  2. Moga sobie gdzies wsadzic ten zlom,w 2016 stracili uprawnienia do wystawiania z nich mandatow!!!