Uwaga kierowcy! Nowy fotoradar w regionie

Fotoradar | fot. Karolina Kabat | flickr.com

Nowe urządzenie zacznie działać na drodze krajowej nr 19 między Lublinem a Lubartowem w miejscowości Łucka. Obowiązuje tam ograniczenie do 50 km/h.

We wtorek w miejscowości Łucka na drodze krajowej nr 19, między Lublinem a Lubartowem stanął maszt fotoradaru. Na razie fotoradar jeszcze nie działa i pokrywa go folia, ale już wkrótce zacznie robić zdjęcia.

– Obecnie jest to tylko i wyłącznie przygotowanie do tego, aby to urządzenie niebawem zaczęło działać. Obecnie trwają procedury związane z podłączeniem tego urządzenia do sieci zasilania – mówi Wojciech Król z GITD w Warszawie.

Maszt została zamontowany przed przejściem dla pieszych przy Szkole Podstawowej w Łucce jadąc od Lublina. – Terminu uruchomienia tego urządzenia, niestety jeszcze nie znamy. Może to potrwać od kilku do nawet kilkunastu tygodni – wyjaśnia Wojciech Król.

To teren zabudowany, gdzie obowiązuje ogranicznie prędkości do 50 kilometrów na godzinę.2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Moga sobie gdzies wsadzic ten zlom,w 2016 stracili uprawnienia do wystawiania z nich mandatow!!!

  2. Szkoda że no postawią w okolicy skrzyżowania Lipowej z obwodnicą. Oczy w Lubartowie. To miejsce to w/g mnie skok na kasę. Czy najwyżej bliskość szkoły może to tylko usprawiedliwiać