Uwaga kierowcy! Drogowcy zmienią organizację ruchu na przebudowywanym skrzyżowaniu

IMG 20190924 114433
Przebudowa ronda Lubelskiego Lipca '80 | fot. Dominik Wąsik

Wykonawca przebudowy ronda Lubelskiego Lipca ’80 od godzin porannych wprowadzi zmiany w organizacji ruchu w okolicach skrzyżowania.

W środę (16 października) w godzinach porannych zostanie zmieniona organizacja ruchu na rondzie Lubelskiego Lipca ’80 w zakresie ruchu po obu jezdniach w relacji ul. Lubelskiego Lipca ’80 – al. Unii Lubelskiej.

Ruch po stronie zachodniej odbywać się będzie dwoma pasami, a po stronie wschodniej jednym pasem. W zależności od prowadzonych prac mogą być zajmowane skrajne pasy jezdni. Nie będzie możliwości zawracania na rondzie.

Na całym odcinku obowiązywać będzie ograniczenie prędkości 30 km/h. W dalszym ciągu pozostają zamknięte dla ruchu Al. Zygmuntowskie oraz ul. Fabryczna. Ruch pieszych będzie odbywać się na dotychczasowych warunkach.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. ’Ruch pieszych będzie odbywać się na dochczasowych warunkach’ czyli w przypadku ul Fabrycznej pod łyżkami koparek 🙂 🙂