Utrudnienia w ruchu. W niedzielę 6. Półmaraton Lubelski. Na jakich ulicach spotkamy biegaczy?

W niedzielę 6. Półmaraton Lubelski
W niedzielę 6. Półmaraton Lubelski | materiały prasowe

Trasa 6. Półmaratonu Lubelskiego przebiega ulicami Lublina, w związki, z czym wystąpią utrudnienia w ruchu. W niedzielnym biegu udział weźmie około 700 biegaczy.

6. Półmaraton Lubelski

Półmaraton Lubelski to bieg na dystansie 21,0975 km, który odbędzie się 16 października ze startem i metą zlokalizowaną na terenie stadionu lekkoatletycznego przy al. Piłsudskiego. Trasa biegu będzie prowadziła drogami asfaltowymi i ścieżkami rowerowymi. Na trasie zostaną rozlokowane punkty odżywcze oraz kontrolny punkt pomiaru czasu. Trasa posiada atest PZLA.

Trasa 6. Półmaratonu Lubelskiego

Trasa biegu: Piłsudskiego, Lubelskiego Lipca 80, okrążenie stadionu Arena Lublin, Stadionowa, Muzyczna, Nadbystrzycka, wlot ul. Romantycznej, wąwóz Rury – al. Miast Partnerskich, Juranda, Zana, Nadbystrzycka, Jana Pawła II, Roztocze, Orkana, Armii Krajowej, Bohaterów Monte Cassino, Wileńska, Głęboka, Ochotnicza, Szczerbowskiego i Piłsudskiego.

Trasa biegu 6. Półmaraton Lubelski
Trasa biegu 6. Półmaraton Lubelski

Utrudnienia w ruchu

Utrudnienia na ulicach Lublina mogą wystąpić w godz. 9.00-12.00. Organizatorzy nie planują zamykać ulic, a na czas przebiegu uczestników policja wstrzyma czasowo ruch. Podobnie będzie z komunikacją miejską, która na trasie biegu może być czasowo wstrzymana, co wpłynie na opóźnienia w kursowaniu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.