Utrudnienia w ruchu na wjeździe do Lublina. Ciężarówka przewróciła się w poprzek drogi

Utrudnienia na wjeździe do Lublina od strony Warszawy | fot. czytelniczka Monika

Całkowicie zablokowana jest al. Solidarności (S19) w kierunku Lublina. Doszło tam do przewrócenia się samochodu ciężarowego w poprzek drogi.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 10.30 na al. Solidarności (S19) w kierunku Lublina. Na wysokości ogrodu botanicznego, przy samym zjeździe z al. Warszawskiej od strony miasta doszło do przewrócenia się samochodu ciężarowego.

Kierujący samochodem ciężarowym z niewyjaśnionych przyczyn stracił kontrole nad pojazdem i doprowadził do przewrócenia się samochodu ciężarowego na bok, przez co pojazd zablokował jezdnię w kierunku Lublina.

– Brak organizacji ruchu, tiry i autobusy cofają tyłem pod prąd pod górę na wjazd do Lublin od strony Warszawy – pisze do naszej redakcji czytelnik Krzysiek.

Utrudnienia na wjeździe do Lublina od strony Warszawy | fot. czytelniczka Monika
Utrudnienia na wjeździe do Lublina od strony Warszawy | fot. czytelnik Krzysiek
Utrudnienia na wjeździe do Lublina od strony Warszawy | fot. czytelnik Krzysiek


5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.