Utrudnienia w centrum Lublina. Uszkodzone auto blokuje dwa pasy ruchu

Uszkodzony ford blokuje dwa pasy ruchu na ul. 3 Maja | fot. Dominik Wąsik

Kierowcy napotkają utrudnienia na ul. 3 Maja, gdzie na pasie w kierunku al. Solidarności doszło do uszkodzenia auta. Na miejscu policjanci zabezpieczają uszkodzony pojazd.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 12 na ul. 3 Maja w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu marki Ford poruszał się ul. Krakowskie Przedmieście i na skrzyżowaniu skręcił w ul. 3 Maja.

Kierowca zjeżdżając ze skrzyżowania stracił panowanie nad autem, które w wyniku awarii częściowo zjechało na prawy pas ruchu, blokując obydwa pasy w kierunku al. Solidarności. Z relacji świadków wynika, że urwał się przegub.

Na miejscu występują utrudnienia w ruchu. Kierowca czeka na przyjazd pomocy drogowej.

Uszkodzony ford blokuje dwa pasy ruchu na ul. 3 Maja | fot. Dominik Wąsik


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.