Utrudnienia na ul. Jana Pawła II. Przed rondem Kowcza zderzyły się pojazdy

Zderzenie pojazdów na ul. Jana Pawła II | fot. czytelnik Adrian

Uwaga kierowcy! Nie ma przejazdu ul. Jana Pawła II w kierunku al. Kraśnickiej. Przed wjazdem na rondo Kowcza doszło do zderzenia trzech pojazdów.

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 na ul. Jana Pawła II w rejonie ronda Kowcza. Doszło tam do zderzenia skutera, opla i dostawczego renaulta. Z informacji jakie otrzymaliśmy od czytelnika Adriana wynika, że pojazdy biorące udział w zdarzeniu jechały od ul. Krochmalnej w kierunku al. Kraśnickiej.

Prawdopodobnie przed wjazdem na rondo jeden z pojazdów się zatrzymał, a pozostałe dwa tego nie zauważyły i doszło do zderzenia. – „Jedna pani albo źle się poczuła albo coś się jej stało, bo leżała lub siedziała na jezdni” – relacjonuje czytelnik Adrian.

W miejscu zdarzenia zablokowane są obydwa pasy w kierunku al. Armii Krajowej i al. Kraśnickiej.

Zderzenie pojazdów na ul. Jana Pawła II | fot. czytelnik AdrianWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.