Utrudnienia na al. Solidarności, LPEC przebudowuje sieć ciepłowniczą

Al. Solidarności za skrzyżowaniem z ul. Lubomelską
Al. Solidarności za skrzyżowaniem z ul. Lubomelską | fot. geoportal.lublin.eu

Kierowcy muszą się liczyć ze zwężeniem na al. Solidarności. Za skrzyżowaniem z ul. Lubomelską trwa przebudowa sieci ciepłowniczej.

Utrudnienia na al. Solidarności od 4 czerwca

Jak informuje Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, w związku z przebudową sieci ciepłowniczej w rejonie al. Solidarności i ul. Spokojnej, od 4 czerwca do końca września zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.

Pierwszy etap prac polega na wprowadzeniu zwężenia al. Solidarności za skrzyżowaniem z ul. Lubomelską (na wysokości Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego) na odcinku około 50 metrów w kierunku Zamku. Dodatkowo na odcinku 25 metrów został zamknięty chodnik, a ruch pieszy został przeniesiony na równoległy pas zieleni.

Ten etap potrwa od 4 czerwca do 12 lipca. O kolejnych etapach prac i związanych z nimi utrudnieniami LPEC będzie informować na bieżąco.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.