Drogowcy układają ostatnią warstwę asfaltu. Utrudnienia na al. Piłsudskiego

IMG 20171202 110042

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, które mogą występować na al. Piłsudskiego. Drogowcy układają ostatnią warstwę asfaltu.

Prace drogowe będą realizowane przez weekend (sobota i niedziela) na odcinku od mostu do skrzyżowania z Al. Zygmuntowskimi. Układana będzie nowa, ostatnia warstwa nawierzchni na al. Piłsudskiego.

W sobotę drogowcy układają asfalt na dwóch pasach ruchu po stronie Parku Ludowego. Ruch obustronny został zorganizowany na pasach ruchu po stronie stadionu lekkoatletycznego.

W niedzielę zmiana stron. Prace będą realizowane na pasach ruchu w kierunku ul. Narutowicza. Wówczas nie będzie możliwości wjazdu z Al. Zygmuntowskich w al. Piłsudskiego.

Objazd z ronda Lubelskiego Lipca ’80 do ul. Narutowicza będzie prowadził al. Piłsudskiego. Al. Zygmuntowskimi, od ronda, będzie możliwość dojazdu do wysokości stacji paliw.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.