Utrudnienia dla podróżnych z lubelskiego lotniska przez Świdnik Air Festival 2024

Lotnisko Lublin w Świdniku
Lotnisko Lublin w Świdniku | fot. Dominik Wąsik

Przygotujcie się na emocjonujące przeżycia i miejcie na uwadze zwiększony ruch pieszy i samochodowy wokół lotniska! Już w ten weekend miłośnicy lotnictwa i dobrej zabawy spotkają się na Świdnik Air Festival 2024. To wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga tłumy, oferuje niezliczone atrakcje — od spektakularnych pokazów lotniczych po koncerty gwiazd muzyki.

Korki, tłumy i utrudniony dojazd do lubelskiego lotniska

Świdnik Air Festival 2024 to wyjątkowa okazja, by na żywo zobaczyć mistrzów akrobacji lotniczej w akcji oraz posłuchać koncertów popularnych artystów. Festiwal odbędzie się na trawiastym lotnisku w Świdniku w dniach 15-16 czerwca 2024 roku, oferując bogaty program dla całej rodziny. Trzeba się liczyć, że ruch drogowy w tych dniach będzie utrudniony.

pokazy Świdnik Air Festiwal 2024
Komunikat dot. sytuacji wokół lotniska Lublin | fot. Hesja

Co czeka na odwiedzających Świdnik Air Festival 2024?

W programie Świdnik Air Festival 2024 znajdziecie:

  • Pokazy lotnicze: Zachwycą nas popisy m.in. Scandinavian Airshow, Artura Kielaka i Łukasza Czepieli. Ich mistrzostwo i odwaga dostarczą niezapomnianych wrażeń.
  • Koncerty: Na scenie wystąpią gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej, tworząc doskonałą oprawę muzyczną dla całego wydarzenia.
  • Strefa rodzinna: Mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, które zapewnią rozrywkę na najwyższym poziomie.
  • Gastronomia: Różnorodne stoiska z jedzeniem i napojami, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Świdnik Air Festival Grupa Akrobacyjna „Flying Bulls”
Grupa Akrobacyjna „Flying Bulls” na Air Festival Świdnik 2018

Ważne Informacje dla Uczestników i podróżujących koło lotniska

  • Ruch drogowy: W związku ze wzrostem natężenia ruchu drogowego wokół lotniska, zalecamy wcześniejsze planowanie podróży oraz korzystanie z transportu publicznego, gdy to możliwe.
  • Godziny otwarcia: Bramy festiwalu otwierają się codziennie o godzinie 12:00.
  • Bezpieczeństwo: Prosimy o zachowanie ostrożności i przestrzeganie wskazówek dotyczących bezpieczeństwa na terenie festiwalu.

Czy planujesz odwiedzić Świdnik Air Festival 2024? Podziel się z nami swoimi planami i doświadczeniami z poprzednich edycji w komentarzach!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.