Utonął 41-letni mężczyzna. Według relacji świadków, wcześniej pił alkohol nad brzegiem zalewu

Zalew Zemborzycki
Zalew Zemborzycki | fot. Dominik Wąsik

W wodach zalewu Zemborzyckiego utonął 41-letni mężczyzna. Według relacji świadków osunął się do wody po tym, jak wcześniej pił alkohol. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tragedii.

Utonął w zalewie Zemborzyckim

W czwartek (2.06) około godz. 19.40 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o mężczyźnie, który osunął się do zalewu Zemborzyckiego i po chwili znikł pod lustrem wody. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 41-latek spędzał czas ze znajomym nad zalewem Zemborzyckim, z którym spożywał alkohol. Mężczyzna w pewnym momencie będąc na brzegu zalewu, osunął się do wody. Przechodnie próbowali mu pomóc, lecz 41-latek był bardzo agresywny wobec nich.

Po chwili 41-latek zanurzył się i już nie wypłynął. Przejeżdżający obok ojciec mężczyzny wyciągnął nieprzytomnego 41-latka na brzeg. Załoga pogotowia ratunkowego podjęła akcję reanimacyjną. Niestety pomimo długiej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Poszkodowany to 41-letni mieszkaniec Lublina. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.