Uszkodzenie wodociągu w czasie prac ziemnych przy ul. Biedronki [WIDEO]

ulica biedronki lublin uszkodzony wodociąg
Koparka uszkodziła wodociąg | fot. czytelnik Dariusz Hugo

Wysoki na kilkanaście metrów gejzer wody zaskoczył mieszkańców bloku przy ul. Biedronki 7, kiedy woda zaczęła im się lać przez otwarte okna. Koparka uszkodziła wodociąg.

Do zdarzenia doszło o godz. 11.20 przy ul. Biedronki w Lublinie. Firma prowadząca prace ziemne uszkodziła przez przypadek koparką znajdujący się pod ziemią wodociąg. Doszło do rozszczelnienia rury i wycieku wody pod wysokim ciśnieniem.

Gejzer wody zaskoczył mieszkańców bloku przy ul. Biedronki 7. Wysoki słup wody tryskał prosto na ścianę budynku, przez co woda wlewała się do mieszkań, w których były otwarte okna. Pracownicy firmy za pomocą łyżki od koparki szybko zatamowali strumień wody.

Pracownicy MPWiK odłączyli wodę w wodociągu, przez co mieszkańcy bloków przy ul. Biedronki 5 i 7 na tę chwilę nie mają wody w kranach. Firma, która uszkodziła sieć naprawia uszkodzenia pod nadzorem MPWiK. Na razie nie wiadomo, jak długo może potrwać naprawianie uszkodzonej rury.

WIDEO | nadesłane przez Hugo


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.