Urzędnicy wydali pozwolenie na budowę stacji paliw z myjnią przy Zalewie Zemborzyckim

samoobsługowa myjnia samochodowa myjka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Przy ul. Krężnickiej obok sklepu Stokrotka wkrótce stanie stacja paliw oraz myjnia samochodowa samoobsługowa z czterema stanowiskami. Urzędnicy dali zielone światło dla budowy.

Stacja paliw przy ul. Krężnickiej

Urzędnicy zatwierdzili projekt budowlany i udzielili pozwolenia na budowę stacji paliw wraz z pawilonem handlowym, wiatą nad dystrybutorami, wewnętrznym układem komunikacyjnym oraz budową samochodowej myjni samoobsługowej na 4 stanowiska.

Obiekt wybuduje spółka TBV, która odpowiada również za budowę znajdującego się tuż obok sklepu Stokrotka. Stacja paliw będzie działać prawdopodobnie pod szyldem Orlen. Stacja będzie mieściła się pod adresem ul. Krężnicka 1a.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.