Urzędnicy powiedzieli „nie” dla 55-metrowego masztu operatora sieci komórkowej

Maszt telekomunikacyjny
Maszt telekomunikacyjny | fot. pixabay

Jeden z operatorów sieci komórkowej stara się o budowę 55-metrowego masztu przy al. Solidarności w Lublinie. Urzędnicy nie zgodzili się na inwestycję, lecz operator może się odwołać od ich decyzji.

Maszt telekomunikacyjny przy al. Solidarności

Marsz telekomunikacyjny o wysokości 55-metrów, co odpowiada 17 piętrom mieszkalnym, miałby stanąć na działce przy al. Solidarności, nieopodal ul. Głównej w Lublinie. O pozwolenie na inwestycję stara się operator sieci komórkowej Orange.

W skład stacji bazowej miałaby wejść: wieża stalowa o wysokości do 55 metrów i urządzeń technicznych posadowionych na ruszcie stalowym.

W biuletynie informacji publicznej Urzędu Miasta Lublin można znaleźć informację o odmawiającej decyzji dla inwestycji. Firmie Orange Polska S.A. przysługuje prawo wniesienia odwołania od decyzji urzędników.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.