Urzędnicy powiedzieli „nie” dla 55-metrowego masztu operatora sieci komórkowej

Maszt telekomunikacyjny
Maszt telekomunikacyjny | fot. pixabay

Jeden z operatorów sieci komórkowej stara się o budowę 55-metrowego masztu przy al. Solidarności w Lublinie. Urzędnicy nie zgodzili się na inwestycję, lecz operator może się odwołać od ich decyzji.

Maszt telekomunikacyjny przy al. Solidarności

Marsz telekomunikacyjny o wysokości 55-metrów, co odpowiada 17 piętrom mieszkalnym, miałby stanąć na działce przy al. Solidarności, nieopodal ul. Głównej w Lublinie. O pozwolenie na inwestycję stara się operator sieci komórkowej Orange.

W skład stacji bazowej miałaby wejść: wieża stalowa o wysokości do 55 metrów i urządzeń technicznych posadowionych na ruszcie stalowym.

W biuletynie informacji publicznej Urzędu Miasta Lublin można znaleźć informację o odmawiającej decyzji dla inwestycji. Firmie Orange Polska S.A. przysługuje prawo wniesienia odwołania od decyzji urzędników.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.