Urządzili plantację na poddaszu wynajmowanego domu. Ponad sto krzaków konopi indyjskich

Plantacja konopi indyjskich na poddaszu domu
Plantacja konopi indyjskich na poddaszu domu | fot. KMP Lublin

Kryminalni zlikwidowali plantację konopi indyjskich, znajdującą się na poddaszu domu. Policjanci do sprawy zatrzymali dwóch mieszkańców Lublina, który wynajmowali dom na terenie powiatu puławskiego.

Plantacja konopi indyjskich na poddaszu domu

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie weszli w posiadanie informacji, że na terenie powiatu puławskiego może być prowadzone plantacja konopi indyjskich. Przestępczym procederem miało zajmować się dwóch mieszkańców Lublina w wieku 32 i 26 lat. Do tego celu mężczyźni zaadaptowali poddasze w wynajętym domu.

Obaj sprawcy zostali zatrzymani przez operacyjnych. Funkcjonariusze w trakcie przeszukania ustalonego budynku odnaleźli 112 sztuk konopi indyjskich. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty związane z prowadzeniem uprawy konopi i wytwarzaniem znacznych ilości środków odurzających. Na wniosek prokuratora zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy.

Plantacja konopi indyjskich na poddaszu domu
Plantacja konopi indyjskich na poddaszu domu | fot. KMP Lublin

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. I tak właśnie wygląda bezprawie policji i innych służb. Cyberprzestempstwa wykonywane przez te jedniski śledzą i nagminnie włamują się bez prawnie żeby dokonywać takich interwencj. Śmiech na sali, totalne beż prawie tych który ustalają wam jak żyć hahaha. Zero prywatności, zero indywidualności brawo polska brawo Lubelszczyzna