Urząd Miasta Lublin zamknięty. Tego dnia nic w urzędzie nie załatwisz

Nowa siedziba Urzędu Miasta Lublin, ul. Spokojna 2
Nowa siedziba Urzędu Miasta Lublin, ul. Spokojna 2

Urząd Miasta Lublin informuje, że w we wtorek 4 maja 2021 r. będzie dniem wolnym dla pracowników. Tego dnia nic w urzędzie nie załatwisz.

4 maja dniem wolnym od pracy

We wtorek, 4 maja Urząd Miasta Lublin będzie nieczynny dla interesantów. Tego dnia dyżur pełnią pracownicy na stanowisku ds. rejestracji zgonów (pokój 289) w Urzędzie Stanu Cywilnego przy ul. Spokojnej 2 w godz. od 8.00 do 15.00.

W tym roku Święto Pracy obchodzone 1 maja przypada w sobotę. Według Kodeksu pracy każde święto przypadające w innym dniu niż niedziela, obniża wymiar czasu pracy o 8 godzin.

W związku z tym, 4 maja, zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Lublin z dnia 20 listopada 2020 r., jest dla pracowników urzędu dniem wolnym od pracy.

Tego dnia również Punkty Sprzedaży Biletów ZTM w Lublinie zlokalizowane przy ul. Nałęczowskiej 14 i ul. Zielonej 5 oraz Biuro Obsługi Klienta będą nieczynne.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.