Urząd Miasta Lublin boryka się z brakami kadrowymi. Przedłuża się absencja urzędników

Biuro Obsługi Mieszkańców przy ul. Wolskiej
Biuro Obsługi Mieszkańców przy ul. Wolskiej | fot. Miasto Lublin

Przedłuża się absencja urzędników w dwóch Biurach Obsługi Mieszkańców prowadzonych przez Urząd Miasta Lublin. W dalszym ciągu nie załatwimy tam spraw w zakresie dowodów osobistych.

Zmiany w obsłudze meldunków i dowodów w dwóch BOM-ach

Od dziś obsługa mieszkańców w zakresie meldunków odbywa się we wszystkich Biurach Obsługi Mieszkańców. Nadal nie jest możliwa obsługa mieszkańców w zakresie dowodów osobistych w dwóch BOM-ach: przy ul. Szaserów 13-15 i przy ul. Kleeberga 12a. Utrudnienia potrwają do 21 lutego.

„Czasowe zawieszenie obsługi w dwóch Biurach Obsługi Mieszkańców w zakresie dowodów ma związek z kolejną falą epidemii i związanymi z tym brakami kadrowymi” – informuje Anna Czerwonka z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Odbiór dowodu osobistego, w sytuacji gdy wniosek został złożony w BOM przy Szaserów 13-15 lub w BOM przy Kleeberga 12a, jest możliwy w Biurze Obsługi Mieszkańców przy ul. Wieniawskiej 14. Natomiast wniosek o wydanie dowodu osobistego można złożyć w BOM-ach przy ul. Wieniawskiej 14, ul. Filaretów 44 i ul. Wolskiej 11.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.