Urząd Marszałkowski kupuje nowe samochody. Oferty złożyli tylko dealerzy Skody

skoda superb

W poniedziałek nastąpiło otwarcie ofert przetargu na nowe samochody dla Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. Tylko dwóch dealarów złożyło oferty na dostawę pojazdów.

 

Nowe samochody mają zastąpić starsze auta służbowe, które są już dość mocno wyeksploatowane. Przetarg na zakup nowych aut został ogłoszony 25 maja. Dealerzy mieli czas do 5 czerwca na przedstawienie swoich ofert.

 

Rex Auto z Rzeszowa i CRH Żagiel Auto z Lublina – tych dwóch dealerów walczy w przetargu o dostawę czterech fabrycznie nowych samochodów na potrzeby lubelskiego Urzędu Marszałkowskiego. Na ten cel marszałek był w stanie wydać 600 000 zł, lecz złożone oferty przez dealerów są niższe.

 

Rex Auto, dealer skody za dostarczenie czterech aut chce 524 760 zł (prawdopodobnie chodzi o model Superb z 2017r.). Zadeklarował, że samochody może dostarczyć w przeciągu 77 dni. Drugi z oferentów, CRH Żagiel Auto za dostarczenie aut żąda 537 780 zł (tu również miałby być prawdopodobnie model Superb). Dealerowi na dostarczenie aut wystarczy 49 dni.

 

Teraz oferty zostaną sprawdzone oraz ocenione zgodnie z punktacją zawartą w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. Następnie jedna, najkorzystniejsza oferta będzie podlegała dalszej weryfikacji.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.