Uruchomiła na basenie alarm przeciwpożarowy, po czym uciekła z obiektu. Teraz jest poszukiwana

Kobieta ze zdjęcia uruchomiła alarm przeciwpożarowy w Aqua Lublin
Kobieta ze zdjęcia uruchomiła alarm przeciwpożarowy w Aqua Lublin | fot. KMP Lublin

Policjanci publikują wizerunek kobiety, która uruchomiła alarm przeciwpożarowy na terenie obiektu sportowego Aqua Lublin. Kobieta po uruchomieniu alarmu uciekła z obiektu.

Alarm pożarowy w Aqua Lublin

Do tego zdarzenia doszło na początku stycznia w obiekcie sportowym Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Z ustaleń policji wynika, że do budynku weszła kobieta, która przez chwilę spacerowała korytarzami obiektu.

Kobieta w pewnym momencie podeszła do przycisku przeciwpożarowego, umieszczonego na ścianie i go wcisnęła. Następnie szybko opuściła teren obiektu. Alarm przeciwpożarowy spowodował interwencję strażaków.

„Kobieta swoim działaniem wywołała przekonanie u wielu osób o istniejącym zagrożeniu dla życia i zdrowia. Ponadto zdarzenie wywołało szereg niepotrzebnych czynności ze strony służb” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Wizerunek kobiety nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ją rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 3. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Kunickiego 42, telefon 47 811 58 00.

Kobieta uruchomiła alarm przeciwpożarowy w Aqua Lublin
Kobieta uruchomiła alarm przeciwpożarowy w Aqua Lublin | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.