Urodziny dla dzieci w Virtually Lublin – zobacz, jak mogą wyglądać

Urodziny w salonie VR Virtually Lublin | fot. Damian Gerhand

Chcesz zorganizować urodziny dla dziecka i szukasz ciekawego pomysłu? To ma być impreza inna niż wszystkie, więc park rozrywki i escape room nie wchodzą w grę? Urodziny w Lublinie możesz zorganizować całkiem inaczej – postaw na VR!

W Lublinie jest miejsce, w którym Twoje dziecko może się przenieść do zaczarowanego świata bajek, a nawet… w kosmos. Spełnij marzenia swojego dziecka – pozwól mu się spotkać z idolami i odwiedzić magiczne krainy. Umożliwi Ci to VR – wirtualna rzeczywistość.

VR – co to jest i czy nadaje się dla dzieci?

VR to skrót od ang. virtual reality – po polsku po prostu wirtualna rzeczywistość. VR to sztuczna rzeczywistość wykreowana za pomocą technologii informatycznych. Ta technologia pozwala na kreowanie zdarzeń i przestrzeni do złudzenia przypominających te prawdziwe.

VR może kreować zdarzenia świata realnego (np. wycieczkę po lesie) lub całkowicie fikcyjne (np. zabawę z elfami). Świat wirtualny można oglądać za pomocą gogli VR – specjalnych okularów, które pozwalają nam doświadczyć uczucia uczestniczenia w wykreowanej rzeczywistości. Dzięki idealnie odwzorowanym wrażeniom wzrokowym i słuchowym mamy możliwość przeniesienia się w dowolne miejsce i doświadczenia zdarzeń, które wyglądają niczym gra.

Salon wirtualnej rzeczywistości Virtually Lublin | fot. Damian Gerhand

Wirtualna rzeczywistość ma różne odsłony, a dzięki kreatywności jej twórców dostępne są gry zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Specjalnie przygotowane gry dla najmłodszych edukują, bawią i fantastycznie pobudzają inwencję twórczą. Gra w klimacie wirtualnej rzeczywistości pozwala odkrywać świat i otwierać się na jego różnorodność, a także doświadczyć niemalże „realnego” spotkania z ulubionymi bohaterami bajek czy filmów.

Salon wirtualnej rzeczywistości Virtually Lublin | fot. Damian Gerhand

Wirtualna rzeczywistość to świetna zabawa

VR ma wiele zalet. Począwszy od wspomnianego wyżej pobudzania kreatywności, przez fantastyczną rozrywkę. To dzięki wirtualnej rzeczywistości możesz doświadczyć prawdziwych cudów – często zdarzeń, które nie mogłyby się wydarzyć w prawdziwym świecie.

Salon wirtualnej rzeczywistości Virtually Lublin | fot. Damian Gerhand

Wirtualna rzeczywistość pozwala bezpiecznie pokonywać lęki, między innymi lęk wysokości czy strach przed zwierzętami. Dzięki VR można oswajać się ze sportami ekstremalnymi i „odwiedzać” miejsca oddalone od nas o tysiące kilometrów. Wszystko, co oglądamy i słyszymy je tak realne, jakby działo się naprawdę.

Urodziny w Lublinie z wirtualną rzeczywistością

Wirtualna rzeczywistość to fantastyczny pomysł na urodziny dla dziecka. W Lublinie z takiej atrakcji można skorzystać w salonie wirtualnej rzeczywistości Virtually Lublin przy ulicy Pana Balcera 6A. Wiele pozytywnych emocji, zabawy i uśmiechu to cechy szczególne organizowanych tam imprez. Virtually Lubin oferuje świetną zabawę dla dzieci w każdym wieku. W salonie dostępne są gry muzyczne, zręcznościowe, sportowe i wiele innych.

Salon wirtualnej rzeczywistości Virtually Lublin | fot. Damian Gerhand

W bajkowej scenerii kreowanej przez wirtualną rzeczywistością Twoje dziecko wraz ze swoimi rówieśnikami spędzi niezapomniane chwile, a Ty zyskasz pewność, że takie urodziny były strzałem w dziesiątkę.

Zobacz, co na temat zabawy w Virtually Lublin powiedzieli dziewięcioletni uczestnicy jednych z organizowanych ostatnio urodzin.

To było ekstra. Jechałem po torze wyścigówką, a później tańczyłem na scenie. Chciałbym mieć coś takiego w domu” – mówi Paweł, jubilat obchodzący 9. urodziny.

Poproszę mamę, żebyśmy też przyszli tutaj w moje urodziny. To już niedługo i na pewno będzie super” – mówi Max, gość urodzin.

Jechałam na rollercoasterze i tańczyłam. Bardzo mi się podobało. Chciałabym tu przyjść jeszcze raz” – opowiada Maja, gość urodzin.

Urodziny w salonie wirtualnej rzeczywistości Virtually Lublin | fot. Damian Gerhand

Dzieciaki co prawda nie były zbyt wylewne w kwestii szczegółów, ale wyraźnie podekscytowane i szczęśliwe. Salon opuszczały z szerokimi uśmiechami na ustach, chociaż bardzo niechętnie. Wszystko wskazuje na to, że taka forma zabawy szczególnie przypadła im do gustu. VR zachwyci też Twoje dziecko. Ta niecodzienna forma rozrywki pozwoli mu skosztować czegoś innego i pochwalić się wrażeniami kolegom oraz koleżankom.

Zobacz, co oferuje Virtually Lublin. Sprawdź szczegóły na Facebooku pod adresem facebook.com/VirtuallyLublin i zarezerwuj termin na urodziny.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.