Urodzinowa Loteria SKENDE Shopping

Urodzinowa Loteria SKENDE Shopping
Urodzinowa loteria Skende Shopping | fot. organizator

SKENDE Shopping świętuję swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji centrum handlowe przygotowało loterię, w której do wygrania jest samochód Mitsubishi Space Star i 3 vouchery do sklepu IKEA o wartości 1000 zł każdy.

Co zrobić, aby wziąć udział w zabawie?

To proste, wystarczy zrobić zakupy o wartości 50 zł w SKENDE Shopping lub IKEA, a następnie zgłosić się do specjalnego punktu loterii zlokalizowanego obok Intermarche. Tam trzeba odebrać i wypełnić specjalny kupon, a następnie wrzucić go do urny promocyjnej.

Dodatkowo, każdy paragon premiowany jest specjalną zdrapką, a w niej do wygrania 1 z 2 000 bonów do IKEA.

Loteria trwa do 17 listopada (sobota). Laureaci zostaną ogłoszeni 22 listopada. Szczegółowy regulamin loterii dostępny jest na stronie internetowej: www.skendeshopping.pl

Skende Shopping

SKENDE Shopping to nowoczesne centrum handlowe o powierzchni 24 000 m kw. z blisko 50 różnymi sklepami i punktami usługowymi. Znajduje się m.in. jedyny w Lublinie sklep Intermarche, a także GO Sport największy dystrybutor markowego sprzętu, obuwia i tekstyliów sportowych w Polsce oraz TK Maxx (drugi sklep w Lublinie), oferujący produkty znanych marek i projektantów w okazyjnych cenach. Klienci mają do dyspozycji parking na 2000 samochodów.

SKENDE Shopping to nie tylko oferta handlowa, ale też niezwykłe miejsce spotkań, które łączy ludzi bez względu na wiek. W unikalnych przestrzeniach „Po Sąsiedzku”, funkcjonujących na terenie centrum, każdy może realizować swoje pasje, rozwijać twórczość i brać udział w kreatywnych przestrzeniach.

Bezpieczne place zabaw, nowoczesny pumptrack, a także kreatywny plac zabaw Małe Miasto LuCreate są idealnym miejscem dla dzieci i młodzieży. SKENDE to miejsce, w którym można doświadczyć szwedzkiej kultury, zwyczajów i stylu życia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.