LUBLIN: Uprawiali seks przed Zamkiem na oczach przechodniów [WIDEO]

Uprawiali seks przed zamkiem w Lublinie | fot. Maksymilian

Do niecodziennego zdarzenia doszło we wtorek na trawniku przed zamkiem w Lublinie. Kochankom podczas stosunku seksualnego nie przeszkadzała obecność przechodniów.

Jedni byli oburzeni, inni śmiali się na widok pary. Byli też tacy, którzy sięgnęli po telefon komórkowy i zrobili zdjęcia parze, która postanowiła odbyć stosunek seksualny w miejscu publicznym. Zdarzenie miało miejsce na trawniku między Muzeum Lubelskim (zamkiem), a pomnikiem „Symbol Lwowa”.

Przypomnijmy, że seks w miejscu publicznym jest karalny. Grozi karą grzywny w wysokości do 1500 złotych bądź naganą.

13 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A jak się zachce wam srac to też nie pójdziesz do lasu czy za róg bo na to też jest kara 800 zł mandatu

  2. Nie jest karalny, prosze mi redakcjo wskazać konkretny przepis?. Policja może ukarać taką „parę” dopiero wtedy kiedy ktoś z otoczenia np. świadek takiego zdarzenia poczuję się urażony tym faktem i zgłosi to dyżurnemu policji.