LUBLIN: Uprawiali seks przed Zamkiem na oczach przechodniów [WIDEO]

uprawiali seks przed zamkiem w lublinie
Uprawiali seks przed zamkiem w Lublinie | fot. Maksymilian

Do niecodziennego zdarzenia doszło we wtorek na trawniku przed zamkiem w Lublinie. Kochankom podczas stosunku seksualnego nie przeszkadzała obecność przechodniów.

Jedni byli oburzeni, inni śmiali się na widok pary. Byli też tacy, którzy sięgnęli po telefon komórkowy i zrobili zdjęcia parze, która postanowiła odbyć stosunek seksualny w miejscu publicznym. Zdarzenie miało miejsce na trawniku między Muzeum Lubelskim (zamkiem), a pomnikiem „Symbol Lwowa”.

Przypomnijmy, że seks w miejscu publicznym jest karalny. Grozi karą grzywny w wysokości do 1500 złotych bądź naganą.

13 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Nie jest karalny, prosze mi redakcjo wskazać konkretny przepis?. Policja może ukarać taką „parę” dopiero wtedy kiedy ktoś z otoczenia np. świadek takiego zdarzenia poczuję się urażony tym faktem i zgłosi to dyżurnemu policji.

  2. A jak się zachce wam srac to też nie pójdziesz do lasu czy za róg bo na to też jest kara 800 zł mandatu