Upiła i ukradła znajomemu kartę do bankomatu. Wyprowadziła z jego konta łącznie 3 000 zł

bankomat
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Bialscy funkcjonariusze policji doprowadzili do zidentyfikowania i zatrzymania kobiety, podejrzanej o kradzież z włamaniem na konto bankowe jednego z mieszkańców. Kobieta w wieku 43-lat dopuściła się czynu wypłaty gotówki z konta bankowego znajomego, który w tym czasie był pijany. W rezultacie poszkodowany stracił blisko 3000 złotych. Zgodnie z prawem, grozi jej kara pozbawienia wolności o maksymalnym wymiarze do 10 lat.

Włamała się na konto bankowe znajomego

Bialscy policjanci specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości na tle utraty mienia i oszustwach finansowych ustalili, że 43-letnia kobieta, mieszkanka Białej Podlaski jest podejrzewana o kradzież karty oraz serię włamań na konto bankowe jej znajomego. Zdarzenie miało miejsce pod koniec lutego bieżącego roku, a wartość strat sięgała prawie 3000 złotych.

kajdanki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. POLICJA

Upiła go i zniknęła bez pożegnania

Podczas rozmowy z pokrzywdzonym policjanci ustalili, że kobieta wykorzystała sytuację i w momencie, gdy mężczyzna był pod wpływem alkoholu, kobieta wyszła niepostrzeżenie z mieszkania z jego kartą bankomatową. Po sprawdzeniu konta stwierdzono, że dokonano 8 wypłat gotówki, na kwotę około 3 tys. zł.

43-latka została zatrzymana do wyjaśnienia. Wczoraj usłyszała zarzuty i przyznała się do winy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.