Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie ma szansę wygrać kącik zabaw dla dzieci

Edukacyjny kącik zabaw dla dzieci | fot. Mleczarnia Spomlek (Serenada)

Drewniane stoliki i krzesełka, kolorowe regały, mnóstwo zabawek i gier – taki kącik zabaw może wygrać Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie. Wystarczy raz dziennie zagłosować.

„Serenada dla dzieci” to sztandarowa inicjatywa mleczarni Spomlek, producenta serów Serenada. Pierwsze kąciki zabaw dla dzieci powstały w lutym 2018 r. w poradni przyszpitalnej w Radzyniu Podlaskim i przychodni w Parczewie.

– „Cieszymy się, że nasz projekt stale się rozwija. Pomysł realizowania kącików zabaw w poradniach przyszpitalnych oraz przychodniach zdrowia znakomicie wpisuje się w naszą misję. Od początku działalności zależy nam na edukowaniu najmłodszych w zakresie zdrowego stylu życia.” – mówi Aneta Mostowiec, rzecznik prasowy Mleczarni Spomlek.

Mleczarnia Spomlek otworzyła już łącznie 9 takich kącików dla dzieci w całej Polsce. Kolejne 5 lokalizacji zostanie wytypowanych w konkursie, który rozpoczął się 21 listopada i potrwa do 21 grudnia. Udział w konkursie bierze również Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie.

Co zrobić, aby USD wygrał taki kącik? Należy raz dziennie oddać swój głos na Lublin poprzez stronę www.serenadadladzieci.com. Kącik dla dzieci wygra pięć placówek, które zdobędą największą ilość głosów.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.