Uniwersytecki Szpital Dziecięcy ma szansę wygrać kolejny kącik zabaw dla dzieci

Kącik zabaw w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie
Kącik zabaw w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie | materiały prasowe

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie ma kolejną szansę wygrać kącik zabaw w konkursie organizowanym przez Spółdzielczą Mleczarnię Spomlek z Radzynia Podlaskiego. Głosy można oddawać do 23 stycznia.

Konkurs Serenady

Przypomnijmy, że pierwszy kącik zabaw od Serenady Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie wygrał w 2019 roku. Czytaj więcej: To dzięki Wam w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie powstał kącik dla dzieci

Teraz USD ma kolejną szansę, bo został wytypowany jako reprezentant województwa lubelskiego w kolejnej edycji konkursu organizowanego przez Spółdzielczą Mleczarnię Spomlek.

Każde województwo ma swojego reprezentanta. Pięć szpitali, które w głosowaniu internetowym zdobędzie najwięcej głosów otrzyma „Serenadowy kącik zabaw”, w skład którego wchodzi:

  • wieża z manualnymi zabawami, które uczą koordynacji, sprawności manualnej, spostrzegawczości i cierpliwości;
  • stolik z krzesełkami,
  • regał pełny zabawek i książeczek
  • zestawy do kolorowania.

Co zrobić, aby Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie wygrał taki kącik? Należy raz dziennie oddać swój głos na Lublin poprzez stronę www.serenadadladzieci.pl. Kącik dla dzieci wygra pięć placówek, które zdobędą największą ilość głosów. Termin głosowania upływa 23 stycznia 2022 r.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.