Ulicami Starego Miasta przejdzie droga krzyżowa w intencji uzależnionych i ich rodzin

Trybunał Koronny na Starym Mieście
Trybunał Koronny na Starym Mieście | fot. Dominik Wąsik

W najbliższy piątek 24 marca ulicami Starego Miasta przejdzie droga krzyżowa Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Jej uczestnicy będą modlić się za uzależnionych i ich bliskich.

Droga krzyżowa ulicami Starego Miasta

Droga krzyżowa Krucjaty Wyzwolenia Człowieka rozpocznie się w piątek 24 marca o godz. 17:00. Uczestnicy wyruszą spod Archikatedry Lubelskiej na ulice Starego Miasta, gdzie odbędzie się uroczysty pochód.

Jak zapewniają organizatorzy, przyłączyć może się każdy. Wierni będą się modlić w intencji osób uzależnionych, ich rodzin i bliskich, abstynentów i grup trzeźwości. O godz. 19:00 w archikatedrze odprawiona zostanie msza święta.

Zachęcamy do rozpropagowania tej informacji, zróbmy też wszystko, by jak najliczniej wziąć w niej udział – droga krzyżowa ulicami Starego Miasta, jest świetną okazją do zamanifestowania swojej wiary i wspólnej modlitwy w tych ważnych dla nas wszystkich intencjach – zachęcają organizatorzy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.