Ulicami Lublina przejdzie marsz przeciwko pandemii i restrykcjom związanym z koronawirusem

Lublin. Studenci wyjdą na ulice. Ogólnopolski protest studentów
Zdjęcie ilustracyjnie | fot. shutterstock

Już 10 października w Lublinie odbędzie się demonstracja pod hasłem „Marsz o Wolność Lublin”. Jedną z organizatorek tego wydarzenia jest Justyna Socha, znana ze swoich poglądów antyszczepionkowych.

„Żądamy zakończenia plandemii! Powołując się na polskich profesorów i lekarzy – dr Zbigniewa Martykę, prof. dr hab. n. med. Ryszarda Rutkowskiego, lek. Pawła Basiukiewicza i innych – żądamy zaniechania wszelkich testów, izolacji i kwarantanny.

Największe autorytety światowe (m.in. prof. Sucharit Bhakdi, prof. John Ioannidis, prof. Klaus Puschel) twierdzą, że nowy koronawirus COVID-19 NIE różni się od innych koronawirusów, że liczba osób, dla których ten wirus okazał się śmiertelny jest o wiele razy niższa niż podają oficjalne dane. Nieuzasadnione jest generowanie paniki i strachu oraz ograniczanie praw obywatelskich.

„Marsz o wolność” to kontynuacja protestów, które odbyły się w Polsce od początku ogłoszenia epidemii. 10 października 2020 r. odbędą się protesty w całej Polsce jako zapowiedź wielkiego marszu ulicami Warszawy i innych państw na całym świecie. świecie 24 października 2020 r.” – czytamy na Facebooku.

Marsz o Wolność w Lublinie został zaplanowany na sobotę 10 października. Jego uczestnicy mają się zgromadzić o godz. 15 na Placu Zamkowym. O godz. 16 planowane jest przejście uczestników wydarzenia ulicami Lublina: Plac Zamkowy – Al. Tysiąclecia – Al. Solidarności – ul. Dolna 3 Maja – Plac Litewski – ul. Krakowskie Przedmieście (deptak) – Plac Łokietka.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.