Ulica zamieniła się w rzekę. Awaria wodociągowa na al. Kompozytorów Polskich

al kompozytorów polskich rzeka wodociąg lublin

W czwartek przed godziną 17 na al. Kompozytorów Polskich w Lublinie pękła magistrala wodociągowa. Ulica zamieniła się w rzekę.

 

Do awarii doszło przed godz. 17 w rejonie al. Kompozytorów Polskich na wysokości ul. Paganiniego. Na ulicę zaczęła wybijać woda z błotem z ziemi. Jak się okazało pękła rura wodociągowa.

 

Przez awarię występowała przerwa w dostawie wody lub obniżone ciśnienie w kranie, ale jak nam udało się ustalić długo to nie trwało, ponieważ mieszkańcy dotknięci awarią zostali podłączeni do innej magistrali, dzięki czemu w ich kranach popłynęła woda.

 

Zepsuty odcinek został odłączony. Jego naprawą mają zająć się jutro (07.07). Naprawa nie będzie miała wpływu na dostarczanie wody.

 

Na ulicę wylały się setki litrów wody, a sama jezdnia zamieniła się w rzekę. Na czas usunięcia awarii al. Kompozytorów Polskich była częściowo wyłączona z ruchu. Błoto udało się już zmyć z jezdni, w związku z czym aleja jest już przejezdna.

Wideo

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.