Ulica Staszica w dalszym ciągu zamknięta

staszica lublin awaria wodociągowa
Awaria wodociągowa w Lublinie | fot. Spotted Lublin

W ubiegłbym tygodniu na ulicy Staszica w Lublinie doszło do poważnej awarii sieci wodociągowej. Służby wyłączą ulicę na kolejny tydzień.

 

Do awarii sieci wodociągowej doszło w środę (20 września) na ul. Staszica w Lublinie. – Sieć wodociągowa na ulicy Staszica w Lublinie pochodzi z lat 20. ubiegłego wieku. Jest najstarszą siecią w mieście. W związku z tym prowadzona naprawa ma kompleksowy charakter – informuje Magdalena Bożko, rzecznik prasowy MPWiK..

 

Prace miały zakończyć się w sobotę (23 września), lecz nie udało się na czas usunąć awarii. W związku z prowadzonymi pracami ul. Staszica na odcinku od ul. Karmelickiej do SPSK nr 1 będzie zamknięta dla ruchu do piątku 29 września do godzin nocnych.

 

Dojazd do szpitala będzie możliwy od ulicy Wodopojnej.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.