Ulewa w Lublinie. Kierowcy zgubili tablice rejestracyjne na ul. Morwowej [WIDEO]

Zgubione tablice rejestracyjne na ul. Morwowej | fot. nadesłane

Deszczowy potok płynął w poniedziałek przez ul. Morwową w Lublinie. Kilku kierowców pogubiło tablice rejestracyjne swoich aut.

To efekt burzy, jaka przeszła w poniedziałkowy poranek nad Lublinem. – Co raz więcej zalanych diesel’ów zakotwicza na Morwowej – zaalarmowała nas po godz. 8 czytelnik Tomek.

Jeszcze przed godz. 8 w niektórych miejscach woda była powyżej poziomu krawężnika i wylewała się na trawę. Niektórzy kierowcy odpuszczali i zawracali, nie decydując się na przejechanie przez uliczną rzekę.

Ci, którzy zdecydowali się jechać dalej, poradzili sobie z różnym skutkiem. Niektórym kierowcom auta odmówiły posłuszeństwa przez zalanie, a kilku z nich straciło w ten sposób… tablice rejestracyjne.

– Tablice czekają na właścicieli przy skrzyżowaniu ul. Morwowej z Wojciechowską – informuje czytelnik Marcin.

WIDEO | czytelnik Tomek

Zgubione tablice rejestracyjne na ul. Morwowej w Lublinie | fot. czytelnik Marcin


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.