Ukrył mefedron w pudełku po kapsułkach do prania. Policjanci się jednak nie nabrali

Mefedron ukryty w pudełku po kapsułkach do prania | fot. KPP Łęczna
Mefedron ukryty w pudełku po kapsułkach do prania | fot. KPP Łęczna

Zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych oraz odurzających usłyszał 22-letni mieszkaniec Łęcznej. Mężczyzna ukrył narkotyki w pudełku po kapsułkach do prania.

Mieszkaniec Łęcznej zatrzymany za posiadanie narkotyków

Policjanci z Wydziału Kryminalnego łęczyńskiej komendy wpadli na trop 22-latka z Łęcznej, który według ustaleń posiadał w swoim mieszkaniu znaczne ilości środków odurzających.

Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. W trakcie kontrolowania samochodu użytkowanego przez mężczyznę funkcjonariusze ujawnili marihuanę.

Następnie w trakcie przeszukania mieszkania 22-latka kryminalni odnaleźli blisko pół kilograma mefedronu, który został ukryty w łazience  w pudełku po kapsułkach do prania.

22-letni mieszkaniec Łęcznej został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych oraz odurzających, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Decyzją sądu wobec mężczyzny został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.