Ukryli 40 biletów lotniczych na terenie Lublina. Sprawdź wskazówki, gdzie je znajdziesz

Złote Bilety BMI Regional samolociki

Już dziś mieszkańcy Lublina będą mieli okazje znaleźć 40 ukrytych biletów lotniczych, które będą do zrealizowania na trasie Lublin-Monachium-Lublin.

 

Co zrobić, aby zdobyć Złoty Bilet? Idea zabawy nawiązuję do tzw. gry miejskiej, która polega na odnalezieniu ukrytych przedmiotów, znając tylko wskazówki na temat ich lokalizacji.

 

Waszym zadaniem będzie odnalezienie 40 małych samolotów z logo BMI Regional. Każdy z nich będzie można wymienić na Złoty Bilet, który wymienisz na bilet lotniczy na trasie Lublin-Monachium-Lublin.

 

We wskazanych miejscach, o konkretnej godzinie pojawią się przedstawiciele linii lotniczych BMI Regional, których rozpoznać będzie można po charakterystycznej tabliczce ze złotym biletem. To oni, szczegółowo wyjaśnią zasady konkursu i będą czuwali nad przebiegiem jego realizacji.

 

Każdy z uczestników (tylko pełnoletni) może wygrać tylko jeden bilet. Bilety można wykorzystać do 30 kwietnia 2018 roku.

 

Lokalizacja 1 –  godz. 13:30
Wskazówka: Centralny punkt akademickiej części miasta. Z cokołu spogląda tam polska Noblistka, a na ławeczce czeka pierwszy rektor sąsiedniego uniwersytetu.

 

Lokalizacja 2 – godz. 14:30
Wskazówka: Nowo odrestaurowany punkt miasta. W letnie wieczory można tam obejrzeć pokaz fontann multimedialnych.

 

Lokalizacja 3 – godz. 15:30
Wskazówka: Legenda głosi, że w tym miejscu swój obóz rozbił Leszek Czarny, a dla uczczenia zwycięstwa ufundował kościół, z którego do dzisiaj zostały tylko fundamenty, będące miejscem licznych koncertów i imprez plenerowych.

 

Lokalizacja 4 – godz.16:30
Wskazówka: Na dziedzińcu tego budynku urzędowali polscy królowie, gdy przybywali do Lublina. To także tutaj zawarto Unię Lubelską.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.