Ukradły perfumy za 700 zł z drogerii w Lublinie. Była z nimi mała dziewczynka

sephora
Zdjęcie ilustracyjne | materiały prasowe Sephora

Wykorzystując nieuwagę personelu w jednej z lubelskich drogerii ukradły perfumy o wartości około 700 zł. Z młodymi kobietami była mała dziewczynka. Policja publikuje zdjęcia z monitoringu.

Kradzież w drogerii Sephora

Do kradzieży doszło we wrześniu w jednej z galerii handlowych na terenie Lublina. Do mieszczącej się tam drogerii weszły dwie kobiety z małą dziewczynką. Sprawczynie wykorzystując chwilę nieuwagi personelu, skradły markowe perfumy o wartości prawie 700 złotych.

Wizerunek sprawczyń nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś je rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 6 komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 1b, telefon 47 811 47 80.

Młode kobiety ukradły perfumy w Sephorze
Młode kobiety ukradły perfumy w Sephorze | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.