Ukradli ze sklepu 1,5 tys. zł. Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Materiały policji

Policjanci poszukują dwóch mężczyzn, którzy z jednego ze sklepów skradli 1,5 tys. zł. Kiedy jeden odwracał uwagę sprzedawczyni, drugi włamał się do znajdującej się na zapleczu kasetki z pieniędzmi. Jak się okazało, ci sami mężczyźni tego samego dnia odwiedzili inny sklep.

Do przestępstwa doszło 4 marca b.r. w miejscowości Tomaszowice Kolonia, gmina Jastków.  Z ustaleń policjantów wynika, że do sklepu przyszło dwóch mężczyzn. Kiedy jeden zagadywał ekspedientkę, drugi w tym czasie na zapleczu próbował otworzyć zamek kasetki z gotówką. Łupem padło 1,5 tys. zł.

Policjanci ustalili, że ci sami mężczyźni tego samego dnia odwiedzili sklep w Dąbrowicy. Tam, jednego z nich, nagrała kamera.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. ale zapłon po prawie półtora miesiąca czasu udostępniać takie rzeczy to jak spam, bezużyteczna informacja, tym bardziej z takimi kamerami dla mnie ta informacja jest porównywalna gdy miesiąc temu podtarłem sobie tyłek po klocku które postawiłem w kiblu. Zastanawiam się czy to wina organizacji policji, sklepu czy może spotted xD przeczuwam, że policji i pewnie jakiś przepisów z udostępnianiem materiałów z kamer albo cos podobnego, co by nie było brawo dla takich patałachów eh smutno mi że żyję w Polsce gdzie dalej jest taki problem z organizacją … No dobra jak coś chcą nam zabrać to wtedy nie ma problemów z organizacją, chory kraj. Spotted takie informacje są wręcz wkurzające i zastanawiam się czy nie przestać was obserwować po chu* po takim czasie takie rzeczy udostępniać eh.