Ukradli z pola pokaźnych rozmiarów belę siana. Chcieli nakarmić nią króliki

Ukradli z pola pokaźnych rozmiarów belę siana. Chcieli nakarmić nią króliki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży jednej z bel siana, która znajdowała się na polu. Nastolatkowie pokaźnych rozmiarów belę siana wciągnęli na wóz zaprzężony w konia i zawieźli do domu.

Do niecodziennej kradzieży doszło w niedzielę na terenie gminy Horodło. Policjanci z Hrubieszowa otrzymali zgłoszenie o kradzieży beli siana z pola.

Na miejscu mundurowi ustalili, że trzech nastolatków w wieku 14, 16 i 18 lat przyjechało na sąsiednie pole wozem zaprzężonym w konia. Następnie młodzieńcy wciągnęli belę siana na wóz i odjechali ze swoją zdobyczą do domu.

Policjantom tłumaczyli, że siano było im potrzebne do tego, aby nakarmić króliki. Teraz funkcjonariusze wyjaśnią okoliczności sprawy, która następnie zostanie skierowana do sądu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.